Befason çifti, setin fotografik e realizon në supermarket – Lajmi.net
Befason çifti, setin fotografik e realizon në supermarket
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 12:29, 1 June 2018
Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusjanë vend të buqetës me lule mori një tufe me brokoli.

 

Rodney dhe Jessica Reinsma, të sapomartuar u takuan për herë të parë në një supermarket në Sidnej në vitin 2013, dhe zgjodhën të ndajnë ditën e tyre të veçantë me zinxhirin e supermarketeve, pasi mendonin se ky ishte një kujtim i bukur për ta, përcjell albeu.com

Në supermarket cifti i habiti të gjithë blerësit në supermarket, të cilët i bënë fotografi dhe filluan të bënin humor me njëri-tjetrin.

  

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO