Befason Bunjaku: Për këtë arsye nuk e ftova Alban Mehën – Lajmi.net
Befason Bunjaku: Për këtë arsye nuk e ftova Alban Mehën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:34, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Alban Meha nuk është ftuar sepse nuk është në formë”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Unë e shoh atë si 10-sh dhe në pozitën e tij ka konkurrencë të madhe”.

“Kjo është situatë momentale, ai normalisht që mund të kthehet”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku, Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown