Befason Ballack: Real Madrid-Bayern Munchen, ky do të jetë rezultati – Lajmi.net
Befason Ballack: Real Madrid-Bayern Munchen, ky do të jetë rezultati
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:55, 18 April 2017
Michael Ballack beson shumë në Bayernin e Munichut.

Ish-futbollisti i bavarezëve parashikon kualifikimin e gjermanëve kundër Real Madridit.

“Parashikimi im Real Madrid-Bayern Munchen 1:2 dhe në vazhdime 1:3”, shkroi Ballack, përcjellë “Lajmi.net”.

Në ndeshjen e parë, Reali mposhti Bayernin 2:1. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Michael Ballack

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion