Befasohen kur gjejnë dy dhëmbët e përparmë tek vajza e posalindur! (Foto) – Lajmi.net
Befasohen kur gjejnë dy dhëmbët e përparmë tek vajza e posalindur! (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyleShëndeti 16:36, 18 March 2017
Të jenë të bekuar me një foshnje të mrekullueshme nuk ishte mjaft, jeta vendosi që t'i befasojë këtë çift të mrekullueshëm. Prindërit ngelën pa fjalë kur panë se vajza e tyre kishte lindur me dy dhëmbët e përparmë.

Kur Eva Faith erdhi në jetë, madje as prindërit e saj nuk panë diçka të pazakontë tek ajo, as në gojën e saj, nga që ajo ishte e mbyllur pothuajse tërë kohën, transmeton lajmi.net

Ky zbulim për vajzën u bë pasi nëna e Evës u kthye nga dushi dhe bashkëshorti i tha “Ajo ka dhëmbë, a e di?” dhe të dy u ndalën e qeshën.

Ishte diçka e padëgjuar më parë, që një foshnje të lind me dhëmbë.

“Ne ishim të shokuar. Ajo kishte mbyllur gojën e saj prandaj ne nuk e vërenim. Ishte mjaft e çuditshme t’i shihnim ato,” deklaroi nëna e Evës, për Daily Mail.

Eva ka lindur me 8 shtator të vitit 2013, kanë kaluar më shumë se tre vite që nga atëherë dhe Eva tani ka shumë dhëmbë. Nga të dy dhëmbët e saj “të lindjes”, njëri është ende, kurse tjetri i ka rënë para dy muajve,” thotë e ëma e Evës. /Lajmi.net/

baby girl eva faithbaby girl eva teeth%image_alt%

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO