Befasia e verës: Gundogan te gjiganti italian – Lajmi.net
Befasia e verës: Gundogan te gjiganti italian
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:05, 17 May 2018
Gundogan, dëshira kryesore e Interit.

Interi do të futet fuqishëm në afatin kalimtar të verës.

Zikaltërit kërkojnë ta forcojnë mesfushën, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Corriere dello Sport”, objektivi kryesor do të jetë Ilkay Gundogan i Manchester Cityt.

Gjithsesi, merkato do të varet shumë edhe nga plasmani eventual i skuadrës në Ligën e Kampionëve, ku për të arritur një gjë të tillë duhet të mposht Lazion të dielën në “Olimpico”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO