Befasia e ditës: Buffon në Premierligë! – Lajmi.net
Befasia e ditës: Buffon në Premierligë!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:15, 17 May 2018
Sipas mediave britanike, Liverpool ka mundësi të transferojë portierin.

Gianluigi Buffon ka konfirmuar largimin nga Juventusi sot.

Dilemat tani janë se ku do të vazhdojë karrierën legjenda italiane, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave britanike, Liverpool ka mundësi të transferojë portierin.

Për 40-vjeçarin do të ishte e mirëpritur një aventurë në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO