Befasi për Vitin e Ri, vallëzimi i çiftit ju mahnitë! (Video) – Lajmi.net
Befasi për Vitin e Ri, vallëzimi i çiftit ju mahnitë! (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 11:14, 1 January 2018
Ky çift për vit të ri ka befasuar me performancë.

 

Derisa ishin duke e bërë vallëzimin ceremonial para të ftuarve, muzika ndërroi dhe gjithçka mori kahje tjetër, shkruan lajmi.net

Ata filluan të vallëzojnë dhe papritur iu bashkangjitën përcjellësit të dhëndrit dhe të nuses.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çifti, Dasmë, surprize, Viti i Ri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble