Befasi e madhe: Wenger, trajner i Bayern Munichut – Lajmi.net
Befasi e madhe: Wenger, trajner i Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 13:53, 26 November 2018
Tashmë është bërë e ditur se Bayern Munich do ta shkarkojë Niko Kovacin.

Bayern Munich e ka humbur besimin në Niko Kovac, andaj po kërkon një trajner të ri.

Skuadra gjermane po tenton që ta transferoj Arsene Wengerin, që aktualisht është i papunë, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri francez u largua në verë nga Arsenali pas 22 vitesh në krye të skuadrës, andaj ka bërë me dije se në janar e dëshiron rikthimin.

Bayern Munich e di se mund t’i marrë shumë lehtë shërbimet e Wengerit, andaj do ta shkarkojë në fund të dhjetorit Kovacin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO