Befasi e madhe, Bonucci në La Liga – Lajmi.net
Befasi e madhe, Bonucci në La Liga
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:48, 13 February 2018
Sipas "Don Balon", klubi nga "Bernabeu" është duke e përgatitur ofertën për lojtarin.

Leonardo Bonucci pritet të largohet nga Milani.

Kapiteni kuqezi mund të transferohet te Real Madridi, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Don Balon”, klubi nga “Bernabeu” është duke e përgatitur ofertën për lojtarin.

Milani kërkon 40 milionë euro, shifër kjo e përballueshme për Realin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO