Bebushja pushon së qari në pak sekonda, ja se si ia del babai (Video) – Lajmi.net
Bebushja pushon së qari në pak sekonda, ja se si ia del babai (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 1:14, 2 May 2017
Daniel Eisenman ka shpërndarë një video për ndjekësit e tij me një truk për të pushuar së qari vajzën e tij të porsalindur në vetëm pak sekonda.

Eisenman ishte në mes të lidhje direkte në Facebook kur vogëlushja Divina ka nisur të qajë me të madhe. Ai pushoi së foluri, fiksoi vajzën në sy dhe bëri një “Om:, mantra e budizmit tibetian.

Në pak sekonda Divina pushoi së qari. Videoja është vlerësuar shumë nga përdoruesit, aq sa ka kaluar 25 milionë shikime./Arbresh

Fjalët kyçe: Babai, foshnja

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool