Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto) – Lajmi.net
Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:39, 12 August 2017
Në kuadër të albumit më të ri muzikor, Bebe Rexha ka rezlizuar një sërë projketesh të reja.

Ajo ka arritur që brenda një dite të nxjerr në treg 4 këngë, të cilat po pëlqehen shumë, shkruan lajmi.net.

Por, njëra prej tyre (Meant to be), duket se i ka kaluar parashikimet e këngëtares dhe po del të jetë ndër të parat në çdo platformë.

Në bazë të disa postimeve që ka bërë Bebe së fundi në rrjete sociale, ajo ka treguar se ndjehet shumë e emocionuar dhe po qanë me lot nga lumturia. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO