Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshen e “Billboard Hot 100” – Lajmi.net
Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshen e “Billboard Hot 100”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:41, 13 March 2018
Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të ngritet në pozitë në top-listat amerikane.

Përmes rrjeteve sociale, Bebe ka bërë të ditur që për herë të parë është renditur e pesta në “Billboard Hot 100”, shkruan lajmi.net.

Kënga me të cilën ylli botëror po kryeson në këtë top-listë është “Meant to be”, projekt ky në bashkëpunim me Florida Georgina Line.

E publikuar në tetor të vitit 2017, “Meant to be” deri tani ka marrë mbi 254 milionë klikime në kanalin YouTube dhe sukseset e saj nuk po ndalen.

Paraqitja e fundit publike e Bebe Rexhës ishte në “iHeartRadio”, ku ndau çmimin e parë bashkë me Rita Orën. /Lajmi.net/

NO FUCKIN WAYYYYYYY @billboard

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO