Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye – Lajmi.net
Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:26, 12 July 2018
Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e angazhuar në karrierën e saj.

Ka pak kohë që kur ka sjell albumin e saj të ri “Expectations”, me shumë këngë i cili u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

E nga ana tjetër, ajo nuk njihet për lidhjet e saj të dashurisë për të cilat nuk është fokus i mediave rozë.

Në një nga pyetjet e fansave në Instagram, Rexha tregon arsyen se përse nuk ka ende të dashur, duke thënë se i është përkushtuar punës.

“Përse nuk ke të dashur, sepse ka shumë punë”, përgjigjet ajo.

Ajo po ashtu është duke performuar në mbrëmje dhe koncerte të shumta anembanë botës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO