Bebe Rexha lanson këngën e përbashkët me Lil Wayne (Video) – Lajmi.net
Bebe Rexha lanson këngën e përbashkët me Lil Wayne (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:51, 19 May 2017
Këngëtarja e njohur Bebe Rexha nuk ka të ndalur, ajo sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, të cilin e solli në bashkëpunim me Lil Wayne.

Kënga mbanë titullin “The Way I Are (Dance With Somebody)”, të cilën këngëtarja e ka paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Ky projket i përbashkët i këngëtares me prejardhje shqiptare dhe reperit të njohur Lil Wayne premton të jetë hit në top-listat botërore. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO