Bebe Rexha i plotëson dëshirën ndjekësit në Instagram, i tregon….:Njeri i prishur!!! – Lajmi.net
Bebe Rexha i plotëson dëshirën ndjekësit në Instagram, i tregon….:Njeri i prishur!!!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:58, 12 July 2018
Dikush nga fansat në Instagram i ka kërkuar Bebe Rexhës që t'ia tregoi gjuhën.

Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar aspak dhe i ka plotësuar ndjekësit dëshirën dhe pranë fotot e ka quajtur: Njeri i prishur.

Bebe, u është përgjigjur poashtu një numri të madh pyetjes të cilat ia kanë drejtuar dhe në njërën prej tyre ka zbuluar se është ‘single’./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO