Beautiful – Flori ft. Ledri – Teksti i këngës – Lajmi.net
Beautiful – Flori ft. Ledri – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Tekste Këngësh Shqip 11:12, 9 July 2016
Teksti i këngës 'Beautiful' nga Flori dhe Ledri.

She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja

[LEDRI:]
Kur i bjen nga qyteti
Krejt fjalt nalin
I bon për veti
Kur përpara i dalin
Për mu so ka ma nin
Come again, come again
Drejt meje ti
Come again, come again
Shtyjem 1 me 1
Nëse vjen, nëse vjen
S’ki me u kthy mo
Maje n’men, maje n’men
E jemja ke me kon
Bang, she shoot me one time
Bang, she shoot me two times
Bang Bang Bang she shoot me again
But she’s gonna be mine
Who cares say
Bang, she shoot me one time
Bang, she shoot me two times
Bang, Bang, Bang she shoot me again
But she’s gonna be mine

[REF. FLORI x2:]
She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja
www.hiteshqip.org

[LEDRI:]
Se ma mir se ti une skom pa
Ça du çdo ditë po du me t’pa
Sa herë e shoh si për herë t’parë
Mos ik po du me t’mba
Unë e di ti je, je, ti je , e vetmja
Tregom a je, je, a je e jemja.

[REF. FLORI x2:]
She’s beautiful
And I mean in love
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja
She is the one
Shoot my heart like a gun
Aj aj aja ja
Aj aj aja ja

[FLORI:]
Sa herë ne jemi përballë
Ti sytë mi merr mu si blitz
E ke ti yllin n’bal
Ama kurrë s’të kam dash për showbizz
Sa herë ne jemi përballë
Ti sytë mi merr mu si blitz
E ke ti yllin n’ball
Ama kurrë s’të kam dash për showbizz

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion