BE: I pashmangshëm demarkacioni (VIDEO) – Lajmi.net
BE: I pashmangshëm demarkacioni (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:38, 13 March 2018

Kështu po thotë Bashkimi Evropian për Tribuna Channel.

Po kërkojnë që sa më shpejt të ratifikohet marrëveshja dhe t’i hapet rrugë liberalizimit të vizave.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble