Juventus përmbysë Tottenhamin – Lajmi.net
Juventus përmbysë Tottenhamin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:10, 7 March 2018
Higuain dhe Dybala realizuan golat.

Juventusi ka përmbysur ezultatin ndaj Tottenhamit.

Higuain dhe Dybala realizuan.

Tani rezultati është 1:2. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3