BBA9/ Fiorentina tregon cili është fituesi i këtij edicioni – Lajmi.net
BBA9/ Fiorentina tregon cili është fituesi i këtij edicioni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:01, 19 June 2017
Fiorentina sheh Fotininë dhe Danjelin që u veçuan nga grupi dhe për këtë të fundit ajo thotë se është i shtirur, mendim që e mbështet edhe Lupçe.

Fiorentina thotë se tashmë publiku ka arritur të njohë të gjithë banorët dhe të kuptojë sjelljet e tyre dhe se si janë ato, shkruan Big Brother.

Më tej Fiorentina i thotë Lupçes që nëse nuk e fiton ajo me Olsin do donte shumë ta fitonte ai me Katerinën.

“Ju keni luajtur shumë pastër Lupçe, ndaj do doja ta fitonit ju nëse nuk e fitojmë ne”, u shpreh Fiorentina.

Fjalët kyçe: BBA-Fiorentina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion