Bazuar në pamjet e rrjedhura, C8 Corvette ka pamje të mahnitshme (Foto) – Lajmi.net
Bazuar në pamjet e rrjedhura, C8 Corvette ka pamje të mahnitshme (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 2:09, 18 April 2017
Modeli Corvette është një nga makinat e Chevrolet, që ka pësuar më së shumti ndryshime dhe kur bëhet fjalë për një të re, të gjithë presin diçka unike.

As kësaj radhe nuk janë zhgënjyer entuziastët e kësaj serie, pasi modeli C8 del të ketë pamje shumë të bukur dhe të veçantë, transmeton Telegrafi.

Duke trashëguar shumë nga tipare nga paraardhëset, më së shumti është e bazuar në Chorvette C7, por ka elemente të reja.

Sidoqoftë, pamjet janë të rrjedhura dhe nuk dihet nëse vërtetë kemi të bëjmë me modelin e ri.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO