Bayerni “tronditet” para ndeshjes me Real Madridin – Lajmi.net
Bayerni “tronditet” para ndeshjes me Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 13:44, 15 April 2018
Nëse Real Madrid planifikon të fitojë për të tretën herë më radhë Ligën e Kampionëve, duhet që fillimisht të eliminojë Bayern Munich në gjysmëfinale.

Kjo përballje mund të duket më e lehtë në letër, kur kuptohet se sot në stërvitje te Bayern Munich është lënduar Arturo Vidal.

Kiliani ka lënë stërvitje me barelë, duke pësuar një lëndim në gju.

Pikërisht ky lëndim ka bërë që Vidal të mos mund të paraqitet në ndeshjet e fundit.

Shumë shpejtë Bayern Munich pritet të njoftojë për shkallën e lëndimit të Vidal./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO