Bayerni shënon edhe fitoren e dytë në Bundesligë – Lajmi.net
Bayerni shënon edhe fitoren e dytë në Bundesligë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:23, 26 August 2017
Bayern Munich ka shënuar fitoren e dytë në Bundesligë.

‘Bavarezët’ në ndeshjen e vlefshme për xhiron e dytë, kanë mposhtur në udhëtim Werder Bremen, 0-2.

Të dy golat e kësaj ndeshje u shënuan në pjesën e dytë, dhe kishin për autor Robert Lewandowskin.

Sulmuesi polak shënoi në minutat 72’ dhe 75’.

Xhiron e ardhshme, Bayerni luan sërish në udhëtim, tani te Hoffenheim./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush