Bayerni pëson humbjen e dytë në Bundesligë – Lajmi.net
Bayerni pëson humbjen e dytë në Bundesligë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:27, 25 November 2017
Borussia Monchengladbach i ka shënuar humbjen e dytë Bayern Munich.

Në kuadër të xhiros së 13-të të Bundesligës, Monchengladbach ka mposhtur 2:1 Bayern Munich.

Vendasit patën një pjesë të parë të jashtëzakonshme me dy gola të shënuara.

Hazard dhe Ginter shënuan dy herë për Monchengaldbach në pjesën e parë, për 2:0.

Bayerni në pjesën e dytë, ia doli të ngushtoi epërsinë në 2:1, me anë të Vidal.

Edhe pas kësaj humbje, Bayerni mbetet lider në Bundesligë me 29, tre më shumë se Leipzig./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO