Bayerni nuk përmbahet ndaj Monchengladbachut – Lajmi.net
Bayerni nuk përmbahet ndaj Monchengladbachut
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:25, 14 April 2018
Bayern Munich ka shënuar fitore të thellë në ‘Allianz Arena’ ndaj Borussia Monchengladbach.

Skuadra e Jupp Heynckes ka arritur të mposht Monchengladbachun me rezultat 5:1 në kuadër të xhiros së 30-të.

Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Drmic.

Bayerni u rikthye për të përmbysur rezultatin, madje duke shënuar pesë gola (2 Wagner, Alcantara, Alaba dhe Lewandowski)./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy