Bayerni mposht PSG-në, por mbetet i dyti – Lajmi.net
Bayerni mposht PSG-në, por mbetet i dyti
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:43, 5 December 2017
Skuadra e Bayernit mundi PSG-në, 3:1.

Bayern Munchen ka mposhtur PSG-në në “Alianz Arena”.

Skuadra e Bayernit mundi PSG-në, 3:1.

Golat u shënuan nga Robert Lewandowski dhe Corentin Tolisso (2), ndërsa për mysafirët Kylian Mbappe.

Gjithsesi, PSG e ka mbyllur fazën e kualifieve në vendin e parë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munchen, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool