Bayerni e vazhdon traditën me Hamburgun, e mposhtë 6:0 – Lajmi.net
Bayerni e vazhdon traditën me Hamburgun, e mposhtë 6:0
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:22, 10 March 2018
Bayern Munich ka shënuar fitore të thellë 6:0 ndaj Hamburgut.

Skuadra bavareze ka vazhduar traditën ndaj Hamburgut, duke e mposhtur sërish me rezultat të thellë, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 26-të të Bundesligës.

Lewandowski me tri gola, Ribery me dy gola dhe Robben me nga një gol, ishin realizatorë në fitoren e Bayernit.

Me këtë fitore, Bayerni numëron 66 pikë, 20 më shumë se Schalke e vendit të dytë./lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich, BundesLiga, Hamburg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy