Bayerni e nis sezonin siç i ka hije kampionit, e mposht Leverkusenin – Lajmi.net
Bayerni e nis sezonin siç i ka hije kampionit, e mposht Leverkusenin
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 22:41, 18 August 2017
Bayern Munich ka startuar me fitore në sezonin e ri në Bundesligë.

Bavarezët në ‘Alianz Arena’ kanë mposhtur 3:1 Bayer Leverkusenin.

Sule, Tolisso dhe Lewandowski shënuan për fitoren e Bayernit.

Golin e vetëm për mysafirët, e shënoi Admir Mehmedi, sulmuesi shqiptar.

Bayerni në xhiron e dytë udhëton te Werder Bremen, ndërsa Leverkuseni pret Hoffenheimin./Lajmi.net

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion