Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë – Lajmi.net
Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:19, 12 January 2018
Bayern Munich e ka filluar me fitore pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë.

Bavarezët kanë mposhtur në udhëtim 1:3 Bayer Leverkusenin, në ndeshjen që ishte e vlefshme për xhiron e 18-të.

Javi Martinez në minutën e 32’, Franck Ribery në minutën e 59’ dhe James Rodriguez në minutën e 91′, shënuan për Bayernin.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Volland në minutën e 70’./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals