Bayerni dhe Dortmundi kalojnë në raundin e dytë në Kupën e Gjermanisë – Lajmi.net
Bayerni dhe Dortmundi kalojnë në raundin e dytë në Kupën e Gjermanisë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:23, 12 August 2017
.

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund kanë kaluar në raundin e dytë të Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët e kaluan me lehtësi kundërshtarin e parë, Chemnitzer, duke e mposhtur 0-5.

Me rezultat të thellë fitojë edhe Borussia Dortmund, duke mposhtur në udhëtim Rielasingen Arlen 0-4./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool