Bayerni dështon edhe në Bundesligë, barazon me Mainzin – Lajmi.net
Bayerni dështon edhe në Bundesligë, barazon me Mainzin
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:21, 22 April 2017
Bayern Munich nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në ‘Alianz Arena’.

Bavarezët kanë befasuar duke luajtur barazim 2:2 me Mainz, në kuadër të xhiros së 30-të të Bundesligës.

Robben dhe Alcantara shënuan për Bayernin, ndërsa për mysafirët shënuan Krikc dhe Brosniski./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, BundesLiga, Mainz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper