Bayern – PSG, aksion i bukur dhe gol – Lajmi.net
Bayern – PSG, aksion i bukur dhe gol
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:19, 5 December 2017
.

Përsëri ka shënuar Bayerni i Munichut.

Golin e dytë personal ndaj PSG-së e gjeti Corentin Tolisso.

Tani rezultati është 3:1 për gjermanët. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munchen, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels