Bayern Munich vendos për Robben – Ribery – Lajmi.net
Bayern Munich vendos për Robben – Ribery
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:56, 12 December 2017
Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se gjiganti gjerman do të mbajë bisedime serioze me dyshen Arjen Robben dhe Franck Ribery.

Kryetari i Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se gjiganti gjerman do të mbajë bisedime serioze me dyshen Arjen Robben dhe Franck Ribery.

Ai ka theksuar se klubi do të merret me ta nga fillimi i vitit 2018.

“Franck dhe Arjen kanë histori të madhe këtu dhe e dimë çka kemi me ta. Të dy janë shumë të rëndësishëm për ne. Është më rëndësi se si vazhdojnë ata. Por, nuk do të vendosemi në të ardhmen e afërt për këtë, edhe pse do të ketë bisedime serioze. Të themi në fillim të pranverës”, ka thënë ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO