Bayern Munich sjell dy super përforcime për 120 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich sjell dy super përforcime për 120 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 10:35, 13 May 2017
Bayern Munich ka identifikuar dy përforcime të mëdha për sezonin e ri.

Bayern Munich është i gatshëm të shpenzojë 120 milionë euro për transferimin e dyshes Marco Verratti e Alexis Sanchez, gjatë afatit kalimtar të verës, raporton “Bild”.

Mesfushori italian kërkohet nga shumë klube të mëdha evropiane përfshirë Barcelonën.

Por, raporti i mirë me trajnerin e Bayernit, Carlo Ancelotti pritet ta afrojë tek gjiganti nga Allianz Arena, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Sanchez ende nuk ka vazhduar kontratën në Arsenal dhe Bayern Munich beson se mund ta bind që të transferohet në Bundesligë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master