Bayern Munich shet Douglas Costan, transferon një yll nga Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich shet Douglas Costan, transferon një yll nga Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:44, 11 July 2017
James Rodriguez kërkohet nga Bayern Munich.

Bayern Munich kërkon një përforcim të madh nga Real Madrid.

Douglas Costa pritet që sot t’i bashkohet Juventusit andaj kampioni i Bundesligës ka identifikuar pasardhësin e tij.

Mediat spanjolle raportojnë se Bayern Munich kërkon transferimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, përcjell “lajmi.net”.

Carlo Ancelotti e vlerëson Jamesin dhe beson se mund të jetë përforcim i dobishëm në Allianz Arena. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels