Bayern Munich shënon fitore të thellë – Lajmi.net
Bayern Munich shënon fitore të thellë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:49, 4 March 2018
Bayern Munich është rikthyer te fitorja në Bundesligë.

Bavarezët kanë shënuar fitore të thellë në udhëtim te Freiburg, me rezultat 0-4.

Schwolow me autogol, Tolisso, Wagner dhe Muller, shënuan për fitoren e Bayernit.

Pas kësaj fitore, Bayerni numëron 63 pikë, 20 më shumë se ndjekësi i parë, skuadra e Schalke./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball