Bayern Munich pushon yjet, futbollisti shqiptar luan nga minuta e parë ndaj Eintracht Frankfurtit – Lajmi.net
Bayern Munich pushon yjet, futbollisti shqiptar luan nga minuta e parë ndaj Eintracht Frankfurtit
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:44, 28 April 2018
.

Bayern Munich paraqitet me shumë ndryshime ndaj Eintracht Frankfurtit.

Vetëm portieri, Ulreich dhe dy futbollistët: Hummels e Kimmich janë titullar, të tjerët janë lënë për të pushuar për Realin.

Nga minuta e parë starton talenti shqiptar, Meritan Shabani.

19 eintra_1524918738-8197054

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO