Bayern Munich ‘pushon’ para ndeshjes me Real Madridin – Lajmi.net
Bayern Munich ‘pushon’ para ndeshjes me Real Madridin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:54, 21 April 2018
Bayern Munich me ndryshime në formacion kundër Hannoverit në Bundesligë.

Bayern Munich do t’i pushojë shumicën e futbollistëve kryesorë para ndeshjes së parë ndaj Real Madridit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Mediat gjermane raportojnë se skuadra kampione e Bundesligës do të bëjë rotacion të madh në ekip për duelin e sotëm ndaj Hannoverit, përcjell “lajmi.net”.

Ky është formacioni zyrtar i Bayern Munichut për takimin ndaj Hannoverit që fillon në ora 15:30. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO