Bayern Munich prezanton fanellën e re (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich prezanton fanellën e re (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:40, 18 May 2017
Bayern Munich ka prezantuar fanellën e re për sezonin e ardhshëm.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion