Bayern Munich po e transferon sensacionin më të madh të Evropës – Lajmi.net
Bayern Munich po e transferon sensacionin më të madh të Evropës
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 15:45, 29 November 2018
Bayern Munich po planifikon një transferim të madh në janar.

Bayern Munich dëshiron që ta transferoj një lojtar që do i siguronte atë pozitë për shumë vite.

Klubi gjerman do të tentojë që ta transferojë sulmuesin e Chelseas, Callum Hudson-Odoi, përcjell “lajmi.net”.

Bayern Munich e vlerëson shumë lartë talentin e skuadrës londineze, andaj do të tentoj që t’i marr shërbimet e lojtarin në afatin e dimrit.

Chelsea do të refuzoj shitjen e tij, mirëpo një ofertë e majme mund të ndryshojë qëndrimin e bluve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO