Bayern Munich në gjysmëfinale të Kupës – Lajmi.net
Bayern Munich në gjysmëfinale të Kupës
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 22:38, 1 March 2017
Bayern Munich ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë, pasi ka mposhtur 3:0 Schalken në ‘Alianz Arena’, me dy gola të shënuara nga Lewandowski dhe një gol nga Alcantara.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master