Bayern Munich në bisedime me top trajnerin nga Premierliga – Lajmi.net
Bayern Munich në bisedime me top trajnerin nga Premierliga
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:39, 16 March 2018
Jupp Heynckes do të largohet nga posti në Bayern Munich pas përfundimit të këtij sezoni.

Bayern Munich ka një kandidat të ri për postin e trajnerit.

Klubi bavarez ka filluar kontaktet e para me menaxherin e Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino.

Mediat gjermane raportojnë se Pochettino ka fituar pëlqimin e ekipit kampion në fuqi nga Bundesliga, përcjell “lajmi.net”.

Jupp Heynckes do të largohet nga posti në Bayern Munich pas përfundimit të këtij sezoni.

Andaj, drejtuesit e klubit nga Allianz Arena kanë identifikuar Pochettinon si pasardhës të mundshëm të tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO