Bayern Munich merr vendimin e madh për Jamesin – Lajmi.net
Bayern Munich merr vendimin e madh për Jamesin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:22, 14 February 2018
"Sport Bild" ka njoftuar se kampioni i Bundesligës është i gatshëm të paguajë 70 milionë euro për blerjen e James Rodriguezit.

James Rodriguez dhe Bayern Munich do të vazhdojnë së bashku.

“Sport Bild” ka njoftuar se kampioni i Bundesligës është i gatshëm të paguajë 70 milionë euro për blerjen e mesfushorit kolumbian nga skuadra e Real Madridit.

James iu bashkua Bayern Munichut në formë të huazimit dyvjeçar nga “Los Blancos”. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball