Bayern Munich forcon kreun, befasohet Dortmundi – Lajmi.net
Bayern Munich forcon kreun, befasohet Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:24, 11 March 2017
Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Eintracht Frankfurtit në kuadër të xhiros së 24-të të Bundesligës.

Bavarezët në ‘Alianz Arena’ kanë mposhtur 3:0 Enitracht Frankfurtin.

Lewandowski me dy gola, dhe Costa me një, ishin realizator për Bayernin.

Humbje këtë xhiro ka pësuar Borussia Dortmund, që është mposhtur në udhëtim te Hertha Berlin me rezultat 2:1./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush