Bayern Munich – Eintracht Frankfurt, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Bayern Munich – Eintracht Frankfurt, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 18:53, 19 May 2018
Bayern Munich do të kërkojë titullin e 19-të të Kupës së Gjermanisë.

Kampionët e Bundesligës, në finalen e Kupës do të takohen me Eintracht Frakfurtin.

Ndeshja mes Bayernit dhe Eintracht Frankfurt, fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Bayern Munich:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO