Bayern Munich e ka gati ofertën, 100 milionë euro për një nga këta 4 yje (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich e ka gati ofertën, 100 milionë euro për një nga këta 4 yje (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:14, 26 April 2017
Kampionët e Gjermanisë janë të gatshëm që të bëjnë çmenduri sipas "Sport Bild".

Bayerni i Mynihut pas eliminimit në Ligën e Kampionëve, po përgatitet për një blerje të madhe në sezonin e ardhshëm.

Kampionët e Gjermanisë janë të gatshëm që të bëjnë çmenduri sipas “Sport Bild”.

Katër emrat më të përfolur janë Mbappe, Griezmann, Dybala dhe Verrati.

Drejtuesit e klubitbavarez kanë bërë me dije se do të shpenzojnë 100 milionë euro për një futbollist në merkaton e verës.

Katër emrat e përmendur më lart janë ideal për të kompletuar Bayernin, dhe Lewandowskin në fazën e sulmit.

Nëse do të ndodhë, atëherë do të jetë dhe blerja më e shtrenjtë në historinë e klubit bavarez.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO