Bayern Munich – Borussia Dortmund, formacionet e skuadrave (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich – Borussia Dortmund, formacionet e skuadrave (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:42, 26 April 2017
Bayern Munich dhe Borussia Dortmund do të përballen sonte në ‘Allianz Arena’, nga ora 20;45, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Gjermanisë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble