Bayern Munich befason me përforcimin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich befason me përforcimin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 13:54, 28 April 2017
Bayern Munich ka gjetur pasardhësin e Xabi Alonso.

Bayern Munich është duke planifikuar një përforcim të ri.

“Sport Bild” raporton se gjiganti bavarez është i interesuar për transferimin e talentit të Leipzig, Naby Keita.

Ai ka shkëlqyer gjatë këtij sezoni në Bundesligë, përcjell “lajmi.net”.

Bayern Munich e konsideron Keitan si pasardhës ideal për Xabi Alonson i cili do të pensionohet pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Leipzig, Naby Keita

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master