Bayern Munich 6:0 Hamburg, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Bayern Munich 6:0 Hamburg, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:52, 10 March 2018
Bayern Munich ka shënuar fitore të thellë ndaj Hamburgut në një ndeshje të Bundesligës të shtunën pasdite, ku shkëlqyen dyshja Franck Ribery dhe Robert Lewandowski.

Bayerni triumfoi bindshëm 6-0 ndaj Hamburgut në “Allianz Arena” në javën e 26-të të top ligës gjermane.

Lewandowski me tri gola, Ribery me dy gola dhe Robben me një, realizuan në fitoren e Bayernit.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë përballje që dhuroi gjashtë gola, mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO