Bayern Munich 2:0 Bayer Leverkusen, statistikat pas pjesës së parë (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich 2:0 Bayer Leverkusen, statistikat pas pjesës së parë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 21:30, 18 August 2017
.

Bayern Munich e ka fituar 2:0 pjesën e parë ndaj Bayer Leverkusen.

Dy lojtarët e ardhur këtë verë te Bayerni, Sule dhe Tolisso, kanë shënuar në debutim te bavarezëz, për t’i çuar në epërsi prej dy golave në pushimin e pjesës së parë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball