Bayern-Dortmund, rezultat i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Bayern-Dortmund, rezultat i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 22:20, 26 April 2017
Dembele ka kaluar Dortmundin në epërsi ndaj Bayernit. 3:2.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan